Author: B***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Received on time
顏色: 白色
Price: NT$2,224
Original Price: NT$2,648
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | IPS LCD |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Grey |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 14 |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25042552256394663 |
Author: B***i
Date:
Review: Received on time
顏色: 白色
Author: a***6
Date:
Review: exceptionally good product
顏色: 灰色
Author: k***5
Date:
Review: Beautiful and very nice 👌 👍 👏
顏色: 白色
Author: n***8
Date:
Review: Very nice I loved it thank you SHEIN for the lovely free gift
顏色: 白色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.